HAKKIMIZDA

Sistemer Uluslararasi Belgelendirme Ltd. Şti. yonetim sistemleriyle ilgili belgelendirme ve egitim faaliyetlerini yurutmek uzere alaninda tecrubeli muhendisler tarafindan 2004 yilinda kurulmus, yurtdisi belgelendirme faaliyetleri temsilciligi ile musteri kuruluslara hizmet vermeye baslamistir.

Sistemer, 2006 yilinda Turk Akreditasyon Kurumu (Turkak) 'tan Kalite Yonetim Sistemi ISO/IEC 17021 akreditasyonunu almaya hak kazanarak belgelendirme faaliyetlerini Turkak akreditasyonu ile yurutmeye baslamistir.

urun belgelendirme ve test hizmetleri konusunda 2007 yilindan beri, Institute for Testing and Certification (ITC) firmasinin temsilcisi olarak faaliyetlerini surdurmektedir.

Ulusal Yeterlilik ve Meslek Standartlarinin olusmasiyla ulkemizde her gecen gun onemi artan Mesleki alanda Personel Belgelendirme yapmak icin gerekli altyapi ve dokumantasyon calismalarini tamamlamis bu alanda hizmet etmeye baslamistir.

Sistemer; Belgelendirme ve egitim faaliyetlerini, gunumuz dunyasinin global yapisini dikkate alarak ulusal ve uluslararasi yonetmelik ve standartlara uygun olarak gerceklestirmektedir.

Sistemer; Ulusal akreditasyon kurumumuz Turkak kurallarina uygun olarak belgelendirme faaliyetlerini gerceklestirmektedir.

Sistemer; IRCA ve RABQSA kayitli bas denetci egitimlerini Turkiye'de gerceklestirmektedir. Verilen 5 gunluk egitim sonunda sinav yapilir, basarili olanlara basari, basarili olamayanlara katilimci sertifikasi verilir. Yapilan egitimler halka acik egitimlerdir. Egitimlerimiz web sayfamizda surekli olarak duyurulmaktadir.

KALITE POLITIKAMIZ

´SİSTEMER’ in görevi tarafsızlık, bağımsızlık, eşitlik , gizlilik, güvenilirlik, bilgi güvenliği prensiplerine bağlı kalarak, çıkar çatışmasına sebebiyet vermeyecek şekilde ve her tür siyasi, ticari ve mali baskılardan uzak olarak, kendisine başvuruda bulunan kuruluşların yönetim belgelendirme faaliyetlerini ve başvuruda bulunan personelin mesleki yeterlilik belgelendirme faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

´      Akreditasyon çerçevesinde, Yönetim Sistem Belgelendirme Hizmetlerinin ISO/IEC 17021-1 standardı ve Personel Belgelendirme Hizmetlerinin ISO/IEC 17024 standardı, Ulusal Meslek Standartları ve akreditasyon kuruluşu tarafından yayınlanan rehberlerde verilen kurallara göre belgelendirme faaliyetlerinde bulunmaktır. 

´      Eğitim ve sürekli gelişimi kendine ilke edinmiş yönetimiyle,  alanında en iyi kuruluşlardan biri olmaktır.

´      Sürekli iyileştirme çerçevesinde politika ve hedeflere uygunluğu sağlama, iç denetimlerini, gözden geçirmelerini ve uygun düzeltme, düzeltici faaliyetlerini gerçekleştirmek ve sürekli memnuniyetinin sağlanması için gerekli tüm kaynakları sürekli olarak temin etmektir.

´       SİSTEMER üst yönetimi, ihtiyaç duyulan kaynakları sağlamakta ve yeni gelişmeleri takip ederek, Yönetim Sistemleri ve Personel Belgelendirme faaliyetlerini, tarafsızlığı koruyacak, belgelendirdiği kuruluş ve kişilerin memnuniyetini sağlayacak şekilde kusursuz olarak gerçekleştirmektedir.

Genel Müdür /Mahmut YILMAZ

14.11.2019